certyfikatenergetyczny.com

Pod tym adresem internetowym (certyfikatenergetyczny.com) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczy, najczęściej wpisywanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Takie adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi adresami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę adresu dla siebie? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a znajdziemy na pewno stosowną domenę, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie miesięczny czynsz za stronęWWW, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny czynsz.


5. Jak powstają tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony WWW są jej treści, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć teksty, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w ten sposób znajdziemy kwestie, które zaciekawią przyszłych odbiorców. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: piszemy teksty, by były interesujące dla czytelników, ale i spełniały kryteria dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dopasowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach zdjęcia?

Wykorzystujemy zdjęcia z profesjonalnych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz przesłać nam swoje ilustracje, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w opracowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientowi wykonaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 14 dni na przekazanie wszelkich zmian. Bezpłatnie naniesiemy zmiany serwis.


8. Do kogo skierowana jest oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może zasugerować inny adres swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Na pewno wyjaśnimy, jak to łatwo wykonać.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za opracowanie tekstów na serwisy WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz zmiany na stronie WWW, wyślij mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!